Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MASAALAH DEPOSIT AKAUN GUNA L/R
InstaForex | Forex Forum | Forex world | InstaForex Forum > Forum Malaysia > Ruangan IB
Shamy

Hello,

Ada sesiapa di sana yg alami problem yang sama tak? Semalam cuba deposit guna L/R tapi still tak masuk. Biasalah dah hantar email banyak kali tapi takde reply.

Apasal service ni teruk sangat. Bila pasal duit je ada problem.

Shamy
QUOTE (Shamy @ Dec 18 2010, 03:21 AM) *
Hello,

Ada sesiapa di sana yg alami problem yang sama tak? Semalam cuba deposit guna L/R tapi still tak masuk. Biasalah dah hantar email banyak kali tapi takde reply.

Shamy

Baru saja dapat info dari L/R staff. Duit dah transfer ke account L/R instaforex ( U3365290 ) TAPI KENAPA TAK TRANSFER LAGI KE TRADER'S ACCOUNT LAGI ??

APASAL DIA SIMPAN LAGI DUIT AKU DALAM L/R DIA?? NAK BUAT BELI GORENG PISANG KE APE?

BRO2 IB SEMUA SERONOK JE BACA COMMENT, AKU TAK DE SUARA KE??
anip
ko nak masukkan duit atau nak keluarkan duit? aku tak berapa faham la....
anip
QUOTE (Shamy @ Dec 18 2010, 02:21 AM) *
Hello,

apa ke benda L/R tu?
jebat66
QUOTE (anip @ Jan 1 2011, 09:53 PM) *
apa ke benda L/R tu?

liberty reserve
instaforexcenter
QUOTE (Shamy @ Dec 18 2010, 08:21 AM) *
Hello,

untuk Deposit Melalui LR memang tergantung koneksitas antara server LR dan server instaforex, sehingga bila ada delay / masalah koneksi / traffic jam maka akan memperlambat proses masuknya dana, untuk hal tersebut seharusnya bisa di tanyakan langsung ke support instaforex.
sura
I got friend from Malaysia that could help you, try contact them on their website http://instaforex-malaysia.net
QUOTE (Shamy @ Dec 18 2010, 07:30 AM) *
Baru saja dapat info dari L/R staff. Duit dah transfer ke account L/R instaforex ( U3365290 ) TAPI KENAPA TAK TRANSFER LAGI KE TRADER'S ACCOUNT LAGI ??

APASAL DIA SIMPAN LAGI DUIT AKU DALAM L/R DIA?? NAK BUAT BELI GORENG PISANG KE APE?

BRO2 IB SEMUA SERONOK JE BACA COMMENT, AKU TAK DE SUARA KE??

instaforexcenter
coba kirim email mengenai keluhan, dan riwayat pengiriman LR anda ke : eng.finance@instaforex.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.