Instant Forex Trading

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topic   Start new topic
Pelayanan Insta Forex Buruk
 Topic Options
Ibra
post Dec 1 2009, 10:03 AM
Post #1
Newbie
*

Group: Members
Member No.: 350

Saya punya account di Insta. Beberapa hal yang buruk dari insta adalah :
1. Saya tidak bisa masuk pasar.
2. Saya tidak bisa melikuidasi posisi saya yang ada di pasar
3. Saya bisa koneksi tapi tidak bisa bertransaksi dipasar.

Saya sangat kecewa dengan Insta yang tidak membantu saya. Dan akibatnya saya mengalami kerugian yang cukup banyak. Buat trader lain harap berhati-hati dengan menggunakan insta forex.
Go to the top of the page

+Quote Post

<a href="http://www.mt5.com/">&#1060;&#1086;&#1088;&#1077;&#1082;&#1089; &#1087;&#1086;&#1088;&#1090;&#1072;&#1083;</a>

gween
post Dec 3 2009, 03:57 AM
Post #2
Newbie
*

Member No.: 16

bro....rasannya dalam beberapa hari ni...insta mengalami masalah server....tapi sekarang sudah ok....untuk trade yg loss itu..kalau betul atas kesalahan insta..bro boleh claim dan mereka akan refund....selanjutnya email pada dealer@instaforex.com

happy trading... wink.gif

+Quote Post

sham
post Dec 3 2009, 12:55 PM
Post #3
Newbie
*

Member No.: 477

QUOTE (gween @ Dec 3 2009, 10:57 AM) *
bro....rasannya dalam beberapa hari ni...insta mengalami masalah server....tapi sekarang sudah ok....untuk trade yg loss itu..kalau betul atas kesalahan insta..bro boleh claim dan mereka akan refund....selanjutnya email pada dealer@instaforex.com

singapore server dah open ke? macam mana nak masuk? US server lag teruk... tapi bila saya cuba dengan broker lain.. smooth... kadang kadang saya terfikir jugak nak lompat broker kalau keadaan semakin teruk, critical price tak dapat, berfikir beratus kali nak tambah usd10k lagi kalau macam ni.. lain yang kita aim.. lain yang dia bagi.. macam ghosting effect.. or lag...

+Quote Post

Ibra
post Dec 3 2009, 06:24 PM
Post #4
Newbie
*

Member No.: 350

QUOTE (gween @ Dec 3 2009, 04:57 AM) *

Gw rasa teknikal insta ga betus kerjanya. Lama-2 orang juga bakal berpindah ke broker lain. Ngapain juga invest di insta kalo spt ini? Mau melapor ke dealer? Ga digubris!

+Quote Post

gween
post Dec 5 2009, 10:48 AM
Post #5
Newbie
*

QUOTE (sham @ Dec 3 2009, 07:55 PM) *
singapore server dah open ke? macam mana nak masuk? US server lag teruk... tapi bila saya cuba dengan broker lain.. smooth... kadang kadang saya terfikir jugak nak lompat broker kalau keadaan semakin teruk, critical price tak dapat, berfikir beratus kali nak tambah usd10k lagi kalau macam ni.. lain yang kita aim.. lain yang dia bagi.. macam ghosting effect.. or lag...

dah...nak guno..kena buka akaun baru..leh pilih server singapore tu....kritikal ker bro...?? semalam rasanyer NFP smooth jer.....ekekkeek..

+Quote Post

gween
post Dec 5 2009, 10:50 AM
Post #6
Newbie
*

QUOTE (Ibra @ Dec 4 2009, 01:24 AM) *
Gw rasa teknikal insta ga betus kerjanya. Lama-2 orang juga bakal berpindah ke broker lain. Ngapain juga invest di insta kalo spt ini? Mau melapor ke dealer? Ga digubris!

setiap masalah ada jalan penyelasainnya bro.....better bro follow up insta daripada ribut2....NFP ok bro..?? ada dc..??? ekekekekkeek

+Quote Post

sham
post Dec 6 2009, 09:35 PM
Post #7
Newbie
*

Member No.: 477

QUOTE (gween @ Dec 5 2009, 05:48 PM) *
dah...nak guno..kena buka akaun baru..leh pilih server singapore tu....kritikal ker bro...?? semalam rasanyer NFP smooth jer.....ekekkeek..

critical lah bro.. nak top up 40 ribu nih..

+Quote Post

gween
post Dec 7 2009, 09:21 AM
Post #8
Newbie
*

QUOTE (sham @ Dec 7 2009, 04:35 AM) *

aduii..poning tu...

+Quote Post

yoeKB
post Dec 15 2009, 10:54 AM
Post #9
Newbie
*

Member No.: 563

QUOTE (sham @ Dec 6 2009, 09:35 PM) *

salam sham sy staff instafx dr kelantan, klau nk guna server s'pore ko kena buka acct baru pastu ambik server s'pore
kalau ada apa2 masalah atau nk depo dn draw boleh ym, skype atau icq shahrul.ifx_kb@yahoo.com tq smile.gif

+Quote Post

shahrul.ifx_kb
post Dec 15 2009, 11:03 AM
Post #10
Newbie
*

Member No.: 564

yoeKB tu sy sory silap reg td smile.gif

+Quote Post

Reply to this topic   Start new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Lo-Fi Version   Partnership with InstaForex   Open account in InstaForex   Support InstaForex Time is now: 12th December 2019 - 02:27 AM
Financial services provided by InstaForex Companies Group
© 2008-2019

InstaForexTM is a registered trademark of InstaForex Group